Kategoriler
Sepetim
TÜM TÜRKİYE'YE HIZLI KARGO İMKANI! 1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA🎁

Promosyon Bardak Altlığı

Promosyon Bardak Altlığı
  • Stok: 10000
  • Ürün Kodu: PBAB0031
12,00TL
Resim Dosya adı
Boş Yükle

Dosyaları Buraya Bırakın

Satın alabilmek için asgari adet: 100

Promosyon Bardak Altlığı 


Promosyon Bardak Altlığı promosyon ürünler arasında yer alan, işletmelerin en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Kurumsal şirket veya şahıs kendi bardak altlıklarını bastırarak bu konumlara promosyon olarak dağıtır ve marka bilinirliklerini arttırmayı hedeflerler. Bardak altlıkları göründüklerinden çok daha fazla akılda kalıcılığa sahiptir. Kullanıldığı yerler genel olarak el altına yakın konumlar olduğu için kolaylıkla dikkat çekerler ve göz aşinalığı sağlarlar.

4 Renk ofset baskı,sünger taban ile birinci sınıf malzemeler ile üretilmektedir. Logonuzun vektörel formatı ya da yüksek çözünürlüklü halini eklemeniz ve yazılacakları iletmeniz dahilinde sizlere ücretsiz tasarım desteği de sağlayabilmekteyiz. Siparişiniz sonrasında tasarım ekibimiz WhatsApp destek hattı üzerinden ulaşarak taslak tasarım onayı almaktadır. 

Firmanız için Promosyon ürünlerde diğer alternatifleri şimdi karaoglureklam.com'dan sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi


her işletmenin ihtiyacı.


Bir işletmenin kimliği, marka başarısının temel bir parçasıdır. Markanızın gücünü artırmak ve unutulmaz bir izlenim bırakmak için promosyon ürünlerimize göz atın. Ücretsiz ve ücretli tasarım desteği seçeneğiyle, işletmeniz için profesyonel bir tasarım hizmeti alabilirsiniz.