Kategoriler
Sepetim
TÜM TÜRKİYE'YE HIZLI KARGO İMKANI! 1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA🎁

Kullanım Koşulları Ve Üyelik Sözleşmesi

Kullanım Koşulları Ve Üyelik Sözleşmesi

1. Kullanım Koşulları

1.1 Bu web sitesini (bundan böyle "SİTE" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu SİTE'de sunulan hizmetlerden yararlanan veya herhangi bir şekilde SİTE'ye erişen her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

1.2 Bu SİTE'de sunulan hizmetler Karaoğlu Reklam (bundan böyle "karaoglureklam.com" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmakta olup, SİTE'nin yasal sahibi karaoglureklam.com olup, karaoglureklam.com üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisine sahiptir. SİTE. .

1.3 karaoglureklam.com, gerektiğinde bu kullanım koşullarını değiştirebilir; ancak bu değişiklikler SİTE'de düzenli olarak yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

1.4 SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE'ye erişen her gerçek ve tüzel kişi, karaoglureklam.com tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her türlü değişikliği kabul etmiş sayılır.

1.5 karaoglureklam.com, bu SİTE'deki bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

2. Tanımlar

2.1 SİTE: karaoglureklam.com'un belirlediği çerçevede çeşitli hizmet ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi ortamdan erişilebilen web sitesidir.

2.2 ÜYE:karaoglureklam.com'u ürün satın almak için kullanmak isteyen ve seçmiş olduğu üyelik formunu dolduran her gerçek veya tüzel kişi. Bu sözleşmede kısaca "ÜYE" olarak anılacaktır. 18 yaşını doldurmuş kişiler, SİTE üzerindeki ilgili üyelik formunu gerçek kimlik bilgileri ile doldurarak üye olabilirler. Şirketler (Şahıslar ve ortaklar), Kollektif Şirketler, Adi Komandit Şirketler, Hisseleri Paylara Bölünmüş Limited Şirketler, Limited Şirketler, Anonim Şirketler, Kooperatifler ve diğer kuruluşlar ile 18 yaşını doldurmuş kanuni görevlinin hukuki bilgileri , SİTE üzerinden ilgili üyelik formunu doldurarak. ÜYE olabilir ve kurumları adına hareket edebilir. "Üye adı" üyeye özeldir ve aynı "Üye adı" iki farklı ÜYE'ye verilemez.

2.3 KULLANICI: karaoglureklam.com web sitesini alışveriş yaparak veya alışveriş yapmadan ziyaret eden kişidir.

2.4 BAĞLANTI: SİTE üzerinden başka bir internet sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir internet sitesinden SİTE'ye, dosyalara ve içeriklere erişimi mümkün kılan bağlantıdır.

2.5 İÇERİK: SİTE'de ve/veya herhangi bir internet sitesinde yayınlanan veya erişilebilen her türlü bilgi, dosya, resim, program, sayı, fiyat vb. görsel, edebi ve işitsel imgeler.

2.6 SİTE KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ: karaoglureklam.com ile SİTE üzerinden sunulan ticari ve kişisel hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişiler arasında elektronik ortamda akdedilen sözleşmedir.

2.7 KİŞİSEL BİLGİLER: Üyenin kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, SİTE'nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, etki alanı türü, tarayıcı türü, ziyaret tarihi, saati vb bilgiler.

3. Hizmetlerin Kapsamı

3.1 karaoglureklam.com'un SİTE üzerinden vereceği hizmetler genel olarak Tüketici Hukuku mevzuatında tanımlanan elektronik ticarettir.

3.2 karaoglureklam.com'un SİTE üzerinde sunacağı hizmetler bunlarla sınırlı olmamak üzere; karaoglureklam.com'a ait www.karaoglureklam.com'da satışa sunulan ürünler; Malın bedeli ÜYE tarafından ödendikten sonra, sözleşmenin taahhüt ettiği süre içerisinde karaoglureklam.com adına kargo şirketi tarafından müşteriye teslim edilmesidir.

3.3 karaoglureklam.com, SİTE üzerinden sunulacak hizmetlerin kapsam ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, SİTE'de yayınlamak suretiyle hizmetlerle ilgili yapacağı değişiklikleri yürürlüğe koymuş sayılmaktadır.

3.4 Kullanıcıların SİTE dahilinde sunulacak hizmetlerden yararlanabilmeleri için karaoglureklam.com tarafından belirlenecek ve SİTE'nin ilgili bölümünün içeriğinde belirtilecek özelliklere sahip olmaları gerekmektedir. karaoglureklam.com bu özellikleri belirlemekte tamamen serbest olup, SİTE'de yayınlamak suretiyle özelliklerde yapacağı değişiklikleri yürürlüğe koymuş sayılır.

3.5 "Tasarımcı Desteği" sipariş yöntemi ile belirlenen ücret karşılığında SİTE bünyesinde sunulan grafik tasarım hizmeti, yalnızca SİTE üzerinden baskı siparişi verilen ürünlerin üretimi içindir ve grafik tasarım dosyasının kullanım hakkı kullanılamaz. müşteriye aktarılır. Müşteri, grafik tasarım dosyasının düzenlenebilir versiyonunu talep ederse, her tasarım için tasarım bedelini ödemek zorundadır.

4. Genel Hükümler

4.1 SİTE üzerinden karaoglureklam.com'un kontrolünde olmayan ve diğer üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya diğer içeriklere link verilebilir. Bu linkler KULLANICI ve ÜYE'lere yönlendirme kolaylığı sağlamak amacıyla konulmuştur ve herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklemez. Bağlantı verilen web sitesinde yer alan bilgilerle ilgili herhangi bir beyan veya garanti teşkil etmez. karaoglureklam.com'un hiçbir sorumluluğu yoktur.

karaoglureklam.com bu tür link verilen web sitelerine erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, karaoglureklam.com`un uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir. 

4.2 karaoglureklam.com, SİTE`de mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak gösterilen çabaya rağmen, SİTE üzerindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. SİTE muhteviyatında yer alan materyal ve bilgiler SİTE`ye verildiği anda sunulmaktadır, ilgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile SİTE`de yer alan durumu arasında farklılık olabilir. SİTE`de yer alan bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve karaoglureklam.com`un SİTE`de mevcut ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır. 

4.3 KULLANICI ve ÜYE, SİTE`deki, yüklenmeye (download) ve/veya paylaşıma müsait dosya, bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlardan, truva atlarından, dialer programlarından spam, spyware veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda SİTE`nin garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş - çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen KULLANICI`nın ve ÜYE`nin sorumluluğundadır. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı KULLANICI ve ÜYE`nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan baskimo.com sorumlu değildir. 

Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyaller, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı KULLANICI`nın ve ÜYE`nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan baskimo.com sorumlu değildir.

4.4 SİTE yazılım güncellemesi sırasında yaşanabilecek aksaklıklar (ürün opsiyonlarındaki bozulmalar, fiyatllandırma hataları vb.) nedeniyle verilen siparişleri iptal edebilir. Bu durumda toplam tutar KULLANICI hesabına iade edilir.

4.5 SİTE fiyat güncellemeleri sırasında olabilecek, ürün fiyatı ve ürün seçenekleri fiyatlarındaki hatalar nedeniyle verilen sipariş SİTE yöneticisi tarafından iptal edilebilir. Bu durumda toplam tutar KULLANICI hesabına iade edilir.

4.6 "Tekrar Sipariş" yöntemi ile sepete eklenen ürünlere ait özellikler KULLANICI tarafından incelenmeli ve bir önceki sipariş ile aynı özellikleri sağlayıp sağlamadığı kontrol edilmelidir. Kontrol edilmeden verilen siparişlerde oluşabilecek, siparişler arasında malzeme, baskı, vb. farklar nedeniye karaoglureklam.com sorumlu tutulamaz.

6. Rozetli Hesaplar

6.1 Rozetli hesap, kullanıcıya miktar sınırlaması olmaksızın sürekli indirim sağlar. 4 farklı rozet kategorisi vardır. Bunlar; Bronz, Gümüş, Altın ve Platin hesaplardır.

6.2 Organize Matbaa kategorisi, tüm indirim ve kampanyaların dışındadır.

6.3 Rozetler, karaoglureklam yöneticisi tarafından önceden haber vermeksizin hesaplara tanımlanabilir, hesap hareketlerine göre devre dışı bırakılabilir.

6.4 Her rozetin indirim oranı üzerinde yazar.

6.5 Rozetli hesaplar, diğer indirim, puan ve kampanyalardan yararlanamaz!

7. Üçüncü Şahıslara Ürün Gönderimi

7.1 Müşteri, sipariş vermiş olduğu ürünlerin bir başka alıcıya/adrese gönderilmesi için gerekli bilgileri ve fatura bilgilerini sipariş sırasında yazabilir.

7.2 Fatura adresi ve sevk adresi farklıysa, ürünler sevk adresine irsaliye ile, müşteri adına düzenlenen fatura ise fatura adresine alıcı ödemeli olarak gönderilir.

7.3 Müşteri, ekstra kargo ücreti ödemek istemezse, "Fatura gönderilmesin" seçeneği işaretleyebilir. Bu durumda müşteri adına fatura düzenlenir, ürünler sevk irsaliyesi ile gönderilir, fatura ayrıca başka bir adrese gönderilmez.

7.4 Müşteri, 3. şahıslara gönderdiği ürünler ile ilgili iletişimden sorumludur.

7.5 karaoglureklam.com, sadece müşteri ile iletişimden sorumlu olup, ürünlerin gönderildiği alıcı kişi ile iletişimden sorumlu değildir.

7.6 Müşteri, ürünlerin gönderilmesini istediği üçüncü şahıslara fatura düzenlemekle sorumludur. Aksi halde yaşanabilecek ihtilaflarda karaoglureklam.com sorumlu değildir.

8. Sipariş için Yüklenen Tasarım Dosyaları

8.1 Müşteri, sipariş için yüklediği tasarım dosyalarından sorumludur. Sipariş verilen ürün boyutu ile tasarım dosyası aynı boyutta olmalıdır.  Tasarım dosyası farklı boyutta olduğu taktirde ikaza gerek olmaksızın ilgili tasarımcı tarafından boyut uyarlaması yapılabilir ya da tasaırm dosyası aynı boyutta baskıya alınır.

8.2 Boyut uyarlaması siparişi işleme alan tasarımcının tasarrufundadır. Orijinal tasarım dosyası boyutunda ya da ürün boyutuna uygun uyarlama ile baskıya alabilir.

8.3 Sipariş için yüklenen görsele istinaden sistem tarafından "Düşük Kalite" uyarısı gösterilebilir. "Düşük Kalite" uyarısına rağmen tamamlanan siparişlerde müşteriye ekstra bir uyarı yapılmaz, görsel kalitesinden müşteri sorumludur.

9. "Sepete Ekle" Tekrar Sipariş Yöntemi

9.1 Müşteri, eski bir siparişi "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak sepetine sipariş ekleyebilir ve tekrar sipariş verebilir. Ürün seçeneklerinin güncellenmesi durumunda sepette ürün özellikleri kontrol edilmeli ve emin olduktan sonra sipariş tamamlanmalıdır.

9.2 "Tekrar Sipariş - Sepete Ekle" yöntemi ile tamamlanan siparişin baskı dosyası arşivden alınmaz, sipariş sırasında yüklenen tasarım dosyası tekrar baskıya hazır hale getirilir. Bir önceki siparişin tasarım dosyasında ölçü uyarlaması yapılmışsa, yeni siparişte ölçü uyarlaması yapılacak anlamına gelmez. Boyut uyarlaması ilgili tasarımcının takdirindedir.