Kategoriler
Sepetim
TÜM TÜRKİYE'YE HIZLI KARGO İMKANI! 1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA🎁

Kişiye Özel Baskılı Sihirli Kupa Bardak

Kişiye Özel Baskılı Sihirli Kupa Bardak
  • Stok: 10000
  • Ürün Kodu: KOBSKB001
220,00TL
Resim Dosya adı
Boş Yükle

Dosyaları Buraya Bırakın

Tasarımsal açıdan en hoş ve en romantik kupa bardak modellerini bulabileceğiniz hediye sitemizde sizin için harika bir tasarım kupa bardağımız daha var. Sevdiklerniize bu sene öyle güzel bu tasarım ürünü alın ve onları mutlu edin. Kupa Bardaklar günlük hayatta çok kullanılan bir eşya olması sebebi ile hediye aldığınız kişi sık sık sizi hatırlar. Ve özelliklede bu kadar özelliğine rağmen oldukça uygun fiyat ile sunulan hediye: kişiye özel kupa bardak karşınızda.

Peki Sihirli Kupa Bardak Nedir ve Nasıl Kullanılır?
 
Siyah renkteki kupa içerisine sıcak sıvı konulduğunda yavaş yavaş beyaz renge dönüşen ve dış cephesinde gizlenmiş olan baskıyı dışarı gösteren kupaya sihirli kupa bardak denir.  Sihirli Kupa Bardaklar boş haldeyken simsiyah bir görünüme sahiptir! Bu durumdayken sıradan bir kupa bardaklardan pek farkı yoktur. Ancak içerisine sıcak içecek konulduğunda (çay, kahve, v.b.) durum büyüleyici bir hal almaya başlar. Simsiyah görünümdeki kupa bardağın dışı yavaş yavaş beyazlamaya başlar ve üzerinde saklanmış olan yazı veya görüntüyü dışarı verir. İşte bu an sevdiklerinize harika bir sürpriz yapabileceğiniz andır. 

NOT: HEMEN DOSYA ALANINDAN FOTOĞRAFLARINIZI EKLEYİN VE EKLEDİĞİNİZ FOTOĞRAFLAR KUPANIZA BASKILI OLARAK ADRESİNİZE GELSİN! UNUTMAYIN MAKSİMUM 4 FOTOĞRAF EKLEYİN VE FOTOĞRAFLARINIZ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ YÜKSEK FOTOĞRAFLAR OLSUN!


Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik;  klasik beyaz seramik kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi


her işletmenin ihtiyacı.


Bir işletmenin kimliği, marka başarısının temel bir parçasıdır. Markanızın gücünü artırmak ve unutulmaz bir izlenim bırakmak için promosyon ürünlerimize göz atın. Ücretsiz ve ücretli tasarım desteği seçeneğiyle, işletmeniz için profesyonel bir tasarım hizmeti alabilirsiniz.